League A - Group 2
8 September 2020, 20:45 CET - Copenhagen (Parken)
Denmark - England
Referee: István Kovács (ROU)
Assistant Referee 1: Vasile Florin Marinescu (ROU)
Assistant Referee 2: Ovidiu Artene (ROU)
Fourth Official: Marius Avram (ROU)
UEFA Referee Observer: Gylfi Ţór Orrason (ISL)
UEFA Delegate: Tammo Beishuizen (NED)
League A - Group 2
8 September 2020, 20:45 CET - Brussels (King Baudouin Stadium)
Belgium - Iceland
Referee: Paweł Raczkowski (POL)
Assistant Referee 1: Radosław Siejka (POL)
Assistant Referee 2: Adam Kupsik (POL)
Fourth Official: Pawel Gil (POL)
UEFA Referee Observer: Thomas Einwaller (AUT)
UEFA Delegate: Patrick Wattebled (FA)
League A - Group 3
8 September 2020, 20:45 CET - Solna (Friends Arena)
Sweden - Portugal
Referee: Danny Makkelie (NED)
Assistant Referee 1: Mario Diks (NED)
Assistant Referee 2: Hessel Steegstra (NED)
Fourth Official: Jochem Kamphuis (NED)
UEFA Referee Observer: Herbert Fandel (GER)
UEFA Delegate: Thura Win (ENG)
League A - Group 3
8 September 2020, 20:45 CET - Saint Denis (Stade de France)
France - Croatia
Referee: Ovidiu Hațegan (ROU)
Assistant Referee 1: Octavian Șovre (ROU)
Assistant Referee 2: Sebastian Gheorghe (ROU)
Fourth Official: Sebastian Colțescu (ROU)
UEFA Referee Observer: Alfredo Trentalange (ITA)
UEFA Delegate: Jean Paul Mievis (BEL)
League C - Group 2
8 September 2020, 18:00 CET - Yerevan (Republican Stadium after Vazgen Sargsyan)
Armenia - Estonia
Referee: David Coote (ENG)
Assistant Referee 1: Lee Betts (ENG)
Assistant Referee 2: Constantine Hatzidakis (ENG)
Fourth Official: Stuart Attwell (ENG)
UEFA Referee Observer: William Young (SCO)
UEFA Delegate: Olzhas Abrayev (KAZ)
League C - Group 2
8 September 2020, 18:00 CET - Tbilisi (Boris Paichadze NationalStadium Dinamo Arena)
Georgia - North Macedonia
Referee: Peter Kjaesgaard (DEN)
Assistant Referee 1: Victor Skytte (DEN)
Assistant Referee 2: Jakob Lodal Lynge Mastrup (DEN)
Fourth Official: Michael Tykgaard (DEN)
UEFA Referee Observer: Vlado Svilokos (CRO)
UEFA Delegate: Jeroen Roest (NED)
League C - Group 1
8 September 2020, 20:45 CET - Luxembourg (Stade Josy Barthel)
Luxembourg - Montenegro
Referee: Lawrence Visser (BEL)
Assistant Referee 1: Thibaud Nijssen (BEL)
Assistant Referee 2: Rien Vanyzere (BEL)
Fourth Official: Bram Van Driessche (BEL)
UEFA Referee Observer: Haim Jakov (ISR)
UEFA Delegate: Emmanuelle Puttaert (BEL)
League C - Group 1
8 September 2020, 20:45 CET - Nicosia (GSP)
Cyprus - Azerbaijan
Referee: Filip Glova (SVK)
Assistant Referee 1: Peter Bednar (SVK)
Assistant Referee 2: František Ferenc (SVK)
Fourth Official: Boris Marhefka (SVK)
UEFA Referee Observer: Andreas Schluchter (SUI)
UEFA Delegate: Myrsini Psarropoulou (GRE)
League D - Group 2
8 September 2020, 20:45 CET - Serravalle (San Marino Stadium)
San Marino - Liechtenstein
Referee: Enea Jorgji (ALB)
Assistant Referee 1: Ridiger Çokaj (ALB)
Assistant Referee 2: Rejdi Avdo (ALB)
Fourth Official: Eldorjan Hamiti (ALB)
UEFA Referee Observer: Luc Wouters (BEL)
UEFA Delegate: Anna Bordiugova (UKR)